Medzinárodný veľtrh AUTOMECHANIKA 2022 na výstavisku Frankfurt Messe

V dňoch od 13. do 17. 9. 2022 sa opäť otvorili brány presláveného výstavného areálu Frankfurt Messe, aby privítali návštevníkov, účastníkov a vystavovateľov medzinárodného veľtrhu Automechanika 2022. Výstavný areál, kde sa veľtrh Automechanika 2022 konal, sa nachádza v srdci finančného a obchodného centra Frankfurtu a patria medzi najväčšie a najmodernejšie na svete. Na spomínaný veľtrh v tomto roku zavítalo 78 000 návštevníkov zo 175 krajín sveta. V 19 poschodiach krytých hál a na vonkajších výstavných plochách prezentovalo svoje produkty a služby 2 804 spoločností a firiem zo 70 krajín celého sveta. Český výrobca aditív a tribotechnických zmesí predávaných pod značkou Atomium, bol aj tento rok jedným z účastníkov a vystavovateľov. Na veľtrhu značku Atomium zastupoval a prezentoval nemecký výhradný distribútor, a to spoločnosť Meintriebwerk.de.

Výstavný a predajný stánok značky Atomium na veľtrhu Automechanika 2022 priťahoval pozornosť nielen návštevníkov a motoristov, ale aj obchodných partnerov z mnohých krajín sveta. V rámci prezentácie tejto značky vzbudil záujem aj testovací automobil Peugeot 206 osadený benzínovým motorom s objemom 1,4 l, ktorý prezentoval schopnosť motora, ošetreného tribotechnickými prípravkami Atomium, fungovať aj bez oleja. Aj po mnohých rokoch, kedy je značka Atomium na celosvetovom trhu, boli niektorí motoristi stále prekvapení, že prípravky založené na tribotechnike naozaj fungujú aj v takom extrémnom prípade, akým je fungovanie motora osobného automobilu bez oleja.

Vďaka reálnej prezentácii testovacieho vozidla Peugeot 206, ošetreného prípravkami Atomium, sa tak mali návštevníci možnosť presvedčiť na vlastné oči, že to nie je ani žiadny trik ani marketingový slogan, ale že sa jedná o skutočnú technológiu z oblasti tribotechniky, ktorá jednoducho dlhodobo funguje.

V rámci medzinárodného veľtrhu Automechanika 2022 bolo nadviazaných aj mnoho nových b2b obchodných spojení nielen s ďalšími obchodnými partnermi značky Atomium, ale aj s veľkoodberateľmi z Nemecka aj z ďalších krajín, ako je napríklad Egypt, Malta, Izrael, Saudská Arábia, Uzbekistan, Čína, Kórejská republika, India, Taliansko, Portugalsko, Francúzsko, Grécko, Belgicko, Kuvajt, USA, Mongolsko, SAE a dokonca aj z tak exotických krajín ako je Tahiti, Kostarika či Francúzska Polynézia. České aditíva, respektíve tribotechnické zmesi, predávané pod značkou Atomium, tak expandujú na nové celosvetové trhy, a to aj vďaka úspešnej prezentácii a účasti na veľtrhu Automechanika 2022, konaného v priestoroch výstavného areálu Frankfurt Messe.

Aj vy sa môžete pridať k stále sa rozrastajúcej celosvetovej skupine spokojných zákazníkov používajúcich tribotechnické prípravky Atomium, vďaka ktorým môžete investovať do svojho dopravného prostriedku hneď trikrát. Po prvé, investujete do zníženia spotreby paliva až o 9%. Po druhé, investujete v podobe prevencie nákladných opráv v dôsledku opotrebovania motora i prevodovky. A nakoniec aj do zníženia hlučnosti a produkcia emisií vášho vozidla.

Viac o tohtoročnom veľtrhu Automechanika 2022 sa dozviete na stránkach organizátora veľtrhu: https://www.messefrankfurt.com/frankfurt/en/press/press-releases/2022/final-report.html

Viac informácií o aditívach značky Atomium nájdete na našich stránkach https://atomium.sk/
Prípravky Atomium môžete zakúpiť v našom e-shope:https://atomium.sk/obchod/

atomium.sk
Nekomentované
Odoslané v:
rády a návody