Reakcie zákazníkov

Dacia Lodgy

Dobrý deň.Vlastním Dáciu Lodgy 1,5dci 66kw, 137 000 km. Pri 130 000km som vyskúšal Atómium do prevodovky môžem potvrdiť že sa citeľne znížil odpor pri radení aj valivosť auta. Hlavne pri vyšších rýchlostiach (diaľnica) je spotreba nižšia zhruba o 0,2l.

Vyskúšal som aj Atómium do nafty pri 135 000km som nalial prvú polovicu prípravku. Nečakal som, že to nejak zlepší chod motora alebo hlučnosť nakoľko som si myslel, že mám motor v poriadku. Bral som to ako prevenciu. Po prejdení prvých 200km som zaznamenal nižšiu hlučnosť motora a z nižších otáčok (podtočení) sa hlučnosť (drnčanie) takmer vytratila. Príjemne ma to prekvapilo. Doteraz som jazdil na Ceratec v oleji a ten tiež znižuje hlučnosť a odpor motora ale pri ďalšej výmene oleja prejdem na Atómium. Doterajšie skúsenosti ma presvedčili, že je to skutočne účinné. Momentálne mam pocit ako keby som jazdil na benzíne a spotrebu mám priemernú 4,0l real po natankovaní.

Jozef L.

spokojnost

Som maximalne spokojny doporučil by som to každemu

Vojtech B.

Passat

Naozaj sa mi zdá, že mi na passate klesla spotreba a to som už v minulosti skúsil kadejaké aditíva. Jedno balenie si kúpim po každej výmene oleja a budem aj odporúčať.

Branislav K.

Škoda Oktávia

Aditíva ktoré som od vás zakúpil, som zatiaľ použil len do motora.mám Škoda oktávia 1.9 rok v.2007.Po použiti tohto produktu sa motor z tíšil a kapánek išla spotreba dolu,neviem posúdiť o koľko!Jednoducho som spokojní!Prípravok do aut.prevodovky použijem až po výmene oleja,dúfam že moja spokojnosť,bude aspoň taka ako pri Motory!

Karol S.

Na zaklade porovnávacieho testu

Dobrý deň,
Aditíva do oleja používam už nejakú dobu. Aditívum atomium som kúpil po tom ako som videl porovnávací test na www.topspeed.sk

Auto má najazdených 100 tisíc km. Nevidím žiadne negatíva po aplikácii aditíva atomium do motorového oleja. Kompresný tlak vo valcoch som nemeral, ale verím tomu. Auto je živé. Dal som aditívum atomium aj do automatickej prevodovky, ide fakt hladko.

Ivan K.

1,9 DCI 88 kw

Dobrý večer, u Vás zakúpené produkty Diesel plus a prípravok do nafty-názov už neviem, spokojnosť, čakal som, čo to urobí, konkrétne: do motora 1,9 DCI 88 kw som nalial prvú aj druhú dávku, motor má 220000 km, predtým motor na studeno klepal, po druhej dávke motor stíchol, chod motora je kľudný, kultivovaný, lepšie reaguje na studený štart a rozbeh, ľahšie sa “vytáča” a nerobí žiadny problém, a motor nedymí, čo predtým som si nemohol dovoliť. Chystám sa na tretiu dávku pri výmene oleja.

Prípravok do nádrže(skratka 4 písmen) som použil podľa návodu, tu som nezistil nijaké sluchové výsledky, len spotreba mi klesla o pol litra, tiež spokojnosť, po ujdené 3000 km zakúpim druhú dávku, tiež chcem kúpiť aj prípravok do prevodovky, tam je použitie len jednorazové.

Po pravde nečakal som nejaké zázraky, predtým som dal do motore aditíva, výsledok žiadny, s Vašimi prípravkami som plne spokojný, a určite motoru len prospejú, DOPORUČUJEM !
Prajem pekný vikend.

Ladislav K.

Pozitívne účinky

Dobrý deň
Vaše výrobky som použil v dvoch agregátoch a v obidvoch prípadoch boli účinky pozitívne začo vás chválim.

Ako som spomínal v obidvoch prípadoch použitie vášho produktu pomohlo, agregáty stíchli ich chod bol kultivovanejší, určite má potešilo to že, motoru sa zvýšil výkon a znížila sa spotreba oleja ako aj spotreba paliva.

Takže som spokojný ako som uvádzal, v blízkej budúcnosti uvažujem nad ďalším použitím vášho výrobku a to aditívum do automatickej prevodovky.

S pozdravom
Váš zákazník Peter S.

Peter S.

Prejdených necelých 300 km

Atómium mám naliaty v oleji v aute, mám prejdených necelých 300 km, po 1000 km je treba vymeniť olej, budem objednávať ešte aspoň jedno balenie, asi aj dve ďalšie a ja osobne neviem vyhodnotiť efekt.
Zdá sa tichší chod, ale to je len pocit, nijaké meranie…..

Mária Ž.

Golf 6 1,2 tsi

Dobrý deň,

Atomium používam už niekoľko rokov. Mám golf 6 1,2 tsi rok 2012. Auto má najazdené 290000km jazdí perfektne, kompresia ako u nového auta. Nežerie olej. Ulial som doň 6 fľaštičiek Atomia. Prvé dve asi po 120000km.
Vďaka.

Ján O.

spotreba cca 6,9 na cca 6,4

Dobrý deň.

Skutočnosť korešponduje s opisom dôsledkov použitia atomium. Môžem spokojne odporúčať.
Na ušetrenej spotrebe oproti spotrebe pred použitím atomia sa mi investícia do kúpy vráti cca po 15000km na mojom konkrétnom vozidle (stará priemerná spotreba cca 6,9 nová cca 6,4 l benzínu na 100 km).

Emisie som nemeral, ale kľud motora, hladší chod aj sila sa trocha upravila.

Peter D.

2.0 tdi 125kw

Hneď po prvej aplikácií a ubehnutí pár km sa citeľne znížil hluk motora.
Po druhej aplikácií je poznať plynulejší chod motora.
Aplikoval som to na motore 2.0 tdi 125kw pri nájazde okrúhlych 300 000 km
Zatiaľ som spokojný.

Už to aplikoval aj brat na motore 3.0D 135kw pri nájazde 270 000km a tiež je spokojný.

Martin N.

Som spokojný s tým produktom odporúčam.

Ladimír Ch.

96kw TDI od Škody

Dobrý predsviatočný večer, samozrejme budem rad reagoval na vas produkt. K prípravku atomium diesel som sa dostal uz dávnejšie, spočiatku som bol skeptický priznávam. No pri množstve najazdených km cca 500000 som ozaj nemal co stratiť. Rozhodol som sa dopriať môjmu 96kw TDI od Škody nejakú “medicinku” študoval som vznik Atomium skoro od začiatku a poviem pravdu, presvedčilo ma až množstvo vedeckých prac zameraných na tento produkt. Po druhej “kure” môžem povedať ze neľutujem. Niektoré sľuby sa sice nenaplnili,ale to som pri veku vozidla a pocte km ani nečakal, narážam teraz na zníženie spotreby. Na druhej strane môžem povedať, že motor po ,”kure” začal ist tak nejak ľahšie, kultivovanejšie. 20.12 2018 som absolvoval stk a ek a aj technik uznal, ze na stav km ma motor veľmi dobré výsledky. Nechcem stavať Atomium do pozície super-produktu ktorý všetko napravil, v mojom prípade to môže byt zmes výbornej nafty od OMV, výborného oleja od shell, prípravku atomium ako aj množstva najazdených km/rok. S čistým svedomím však môžem povedať, ze som ozaj zaznamenal posun k lepšiemu po aplikácii Atomium Diesel.

Neviem ako by sa atomium prejavilo v aute s menej km možno by ste ani nepoznali rozdiel no z pribúdajúcimi km ho môžem každému len odporúčať!!! Je pravda ze kúpna cena je vyššia ale podla môjho názoru sa tato investícia vyplatí. Sa svojim názorom si plne stojím všetko co som písal je z vlastnej skúsenosti.

Prijemne prežitie sviatkov a v novom roku vela spokojných klientov.

Vladimír P.

Škodu Fabia 1.2 htp 47kw

Dobrý deň,som veľmi milo prekvapený. Už po použití 1.fľaštičky sa úplne stabilizoval chod motora.Predtým mi na voľnobehu kolísali otáčky,teraz nič!!!
Mám Škodu Fabia 1.2 htp 47kw rok 2007,najazdených 125 000km,rozvody zatiaľ pôvodné!
Po výmene oleja a použití 2.fľaštičky stabilný chod motora,hlavne studené štarty boli problém,teraz bez problémov!
…a nie som za to platený,aby som tu chválil Atomium,mám vlastnú skúsenosť,že fakt pomáha…v servise chceli hneď meniť rozvody,ale
to zatiaľ nie je potrebné…Ja osobne odporúčam kombinovať Atomium s aditívom do benzínu VIF…

f.v.

Atomium som v minulosti použil do motora felicie 1.6 aj do prevodovky. auto funguje výborne. Predminulú zimu boli krátkodobo silné mrazy a v motore zamrzol odlučovač oleja. Vďaka atomiu sa však motor nezadrel. Na vačkovom hriadeli bolo síce vidieť, že motor istý čas bežal bez oleja, ale nenastali žiadne škody, takže vďaka za atomium.

Ján B.

Zatiaľ všetko co som kúpil vždy to bolo cítiť. Zatiaľ som zobral prípravky motor a prevodovka spokojnosť..

Michal H.

Octavia 2 diesel 2tdi

Zdravím
Z atomium som veľmi spokojný.Mám octaviu 2 diesel 2tdi najazdené 375 000km z Dpf filtrom mal so problém z prenikaniu nafty do motorového oleja ktorá ostávala na stenách valcov pri regenerácii Dpf filtra.Po druhej aplikácie atomia do motorového oleja sa znížilo prenikanie nafty do oleja cca o 60%.V pridávani atomia budem určite pokračovať.
s pozdravom .

Martin J.

Zdravím Vás, je to už dlhšia doba, ale na dvoch motoroch,čo som Atomium aplikoval, som ja aj zákazníci veľmi spokojný,1x 132000 km, 1x 248000 km

Katarína K.

Som spokojný, motor šiel tichšie a teraz do Toyoty kúpim opäť ak mi dáte dobru cenu. 🙂 🙂

Peter J.

Som spokojný ma to aj môj syn a stále to používame pri výmenách oleja. Motor určite trocha stíchol a skludnil sa. Mam v plane ešte vyskušať atomium na vstrekovacie čerpadla.

Miroslav Ž.

Dieselový motor

Atomium používam pre dve svoje autá s dieselovým motorom. Aj napriek tomu, že na jeho reklamované účinky by som musel rozobrať motor a pozrieť sa do valcov Atomium dávam do oboch áut už tretiu výmenu oleja.

Motory totiž chodia kultivovanejšie, sú tichšie, netrasú sa tak, ľahšie štartujú a zdá sa, že Atómium maj vplyv aj na zníženie spotreby cca o 0,3 – 0,5 l/100 km v lete aj v zime.
Ako nedôverčivý človek voči reklamám, ho s kľudným svedomím propagujem svojim známym.

Igor. D.

Dobrý deň,

Atomium sme prvý krát použili ešte pri minulom aute a išlo ako po masle. Teraz mame nove a používame ho odznovu. Odporúčame ho aj všetkým známym.
Funguje skvelo
Prajem pekný deň

Júlia H.

Po použití je auto tichšie a to hlavne pri vyšších otáčkach. To sú veci ktoré som si všimol.

Marcel H.

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi a Opel Mokka

Dobrý deň, objednával som s obavou, ale oplatilo sa, motor pracoval tichšie aj vibrácie boli menšie a spotreba pomaly klesla cca o 1l ( auto Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi, najazdených 180 000km). Po dobrej skúsenosti som objednal aj pre Fiat panda 1,0 benzín (najazdených 70 000km) a s podobným efektom hlavne motor pracoval tichšie. Super produkty, bál som sa toho ale neľutujem. Teraz mám nové auto (Opel Mokka X benzín) tam ešte počkám ale časom určite kúpim. 🙂
ďakujem

Martin S.

VW Caravelle 2,5 TDi 400 000 km

S produktom som spokojný, dával som si ho do dieselového motora. Znížilo sa dymenie auta a auto je živšie a tichšie čo som postrehol hlavne jazdou do kopca. Určite odporúčam každému aj do staršieho auta.

Pavol z Handlovej

Maximálna spokojnosť s produktom atomium. Presne splnil to čo uvádzate. Auto ožilo prestalo dymiť, lepšie kompresné tlaky, lepší chod motora. Spokojnosť s produktami.

Filip P.

Kompresný pomer

Neoverené a nevyskúšané produkty sa snažím nekupovať.
Nakoľko som opakovane spomínaný produkt zakúpil to znamená, že nemám k nemu žiadne výhrady a po vyskúšaní produktu som nenašiel skryté nedostatky. Nevidím dôvod v budúcnosti produkt nevyužívať. Pred použitím motor typ 781/135 viac ako 50tis. km, kompresný pomer 8,8:1 disponoval tlakmi vo valcoch od 1,1 do 1,25 MPa. Po použití tretej dávky produktu Atomium sa tlak vo valcoch vyrovnal na 1,55 MPa.

Druhý motor po GO valcov a zábehu s tlakom 1,7 MPa kompresný pomer 10.5:1 po pridaní Atomia do 50 tis km sa zvýšil tlak na 2,05 MPa.

Nie je čo riešiť.

Ladislav D.

Ja som bol s Vašim tovarom – atomium – spokojný, určite sa zlepšil chod motora, bol tichší a aj výkonnejší,doporučujem hlavne pre staršie autá,ktoré majú via ako 100 tisíc km. Všetko dobré.

Ján O.

Dobry den,

ja som spokojny 🙂 ! A mam na Vas otazku – robim prave repas prevodovky (manualnej) a rozvodovky na mojom Land Rover Discovery 2. Ma zmysel dat Atomium hned po repase v prvej naplni?

 

Dakujem,

 

Brano T.

Dobrý deň,

som spokojný, spotreba naozaj išla dole, dosiahla takmer o 10%. Skvelý výsledok. Hlučnosť neviem posúdiť, mám tichý Lexus RX450h 😊

Troška bol problém s prvotným rozmiešaním emulzie vo fľaške. Preto odporúčam doplniť odporúčanie pred aplikáciou emulziu mierne zohriať na 50 oC, aby sa sivá zložka lepšie oddelila od fľašky a rozmiešala v oleji.

Vďaka.

 

Tibor K.

+ mozem odporucit motor ide hladsie spotreba klesla ako nafty tak aj oleja

Marcel M.

Zatial som pouzil jedno balenie atomia, teraz po vymene oleja idem objednat druhe. Neviem posudit ucinnost prostriedku ale nehovorim ze neucinkuje. Teraz mam rovnych 100000 km benzinova 1,6 l motor C4. Kazdopadne motor bezi hladko, tichucko, ziadne ubytky oleja a ani po cca 15000 km motorovy olej nemal ciernu farbu…na spotrebu neviem uviest ci to malo vplyv…

 

S pozdravom.

Viktor B.

Po aplikácii produktu ATOMIUM so určite pocítil tichší chod motora, trochu aj nárast výkona a menšia spotreba.

VW POLO TSI r.2010

Pravdepodobne si opäť objednám k nasledujúcemu povinnému servisu.

 

Želám všetko dobré, s pozdravom Cyril, Bratislava

Cyril A

Dobry den,

S Vasim produktom som velmi spokojny. Uz som pouzil druhu flasticku, a pokles spotreby je cca 0.5 az 0.7 litru na 100km. Urcite to funguje.

S pozdravom

Peter

Dobrý deň, jazdím s autom minimum  km, tak je hodnotenie teraz len predpokladané a to, že snáď spravilo to čo malo. Negatívnu skúsenosť nemám.

Milan

Dobrý deň

používam vozidlo DACIA LOGAN 1,6 16v 150 000 km, použil som 2 krát Atomium  do motorového oleja, spotreba klesla cca o 0,3 litra LPG/100 km. Po použití produktu pre prevodovku  došlo k výraznému zníženiu hluku z prevodovky. Takže s produktmi som spokojný a naplnili moje očakávania.

Marian D.

Dobrý deň,

aditívum atomium do motorového oleja už používam dlhšie (3 výmeny oleja). Som s ním spokojný. Milo ma prekvapilo aditívum do prevodovkového oleja. Po jeho aplikácii a najazdení približne 2000 km sa uhladil chod prevodovky. Prevodovka prestala trhane radiť medzi prevodmi 1 a 2. Bol to starší problém.

Ivan

Výborný produkt! Pouzil som ako napln do motoroveho oleja na Passat Variant turbodiesel 2,0. Motor isiel tak tichucko ze si ho na STK pomylili s benzinakom

Mudr. Ján J.

Super vecička, motor “pradie” potichúčky, ako mačka.

Manželka sa však sťažuje 🙂

Že pred tým ma počula, keď som prichádzal autom z práce domov.

A teraz s Atomiom?

Vôbec nepočuje prichádzať moje auto, tak je ten motor teraz tichý 🙂 🙂 🙂

Mám od vás kúpenú sadu Atomium, zatiaľ je motor “na druhej dávke”.

Má najazdených 120.000 km, zanedlho budem aplikovať 3. dávku, už sa teším.

Akcelerácia a dynamika motora je neskutočná, mám z neho radosť, ako keď bol nový.

Len neviem, čo urobím s tak vynikajúcim motorom, keď “mi odíde na starobu zvyšok auta” 🙂

 

Spotrebu nemeriam, ale cítim, že išla dole.

Ja totiž často striedam tempo jazdy, podľa situácie, nálady, času, radosti, melanchólie,  … a tak dokážem ťažkou nohou

na akomkoľvek aute zvýšiť spotrebu aj o 1,5-2,0 litrov na 100 km oproti svojej “ľahkej nohe” pri jazde “keď sa kochám výhľadmi” 🙂

 

Ale zopakujem – tá tichosť, kultivovanosť a výkon motora “ma dostali”.

Som Tvoj “Atomium” – kade chodím, tam Ťa odporúčam 🙂 🙂

 

Uvažujem kúpiť Atomium aj do prevodovky.

 

Vďačný Mitsubishi Outlander vlastnik

Dobry den,

Doteraz som s Atomiom najazdil len cca 500km s aditivom do motoroveho oleja + do nafty, takze zrejme este neviem ponuknut relevantny nazor.

Zatial ale vsetko OK. Pri pouziti oboch aditiv klesla medzicasom spotreba cca o 0,3l/100km, motor je tichsi a ma maksi zvuk. Do auta sa pouziva longlife olej na 30.000km, ktory som chcel preventivne menit kazdych 15.000km. Zatial mam pocit, ze s Atomiom zostanem pri vyrobcom indikovanych 30.000km (ale este uvidime, ci to tak aj zostane po vyssom najazde).

Stanislav Č.

Dobrý deň. Vlastním peugeot 607 2,7 hdi automat (180tis km r.v.2010). Motor už prešiel všetky 3 fáze a je tichší ( merané aplikáciou na mobile pred a po 4db menej) ,lepšie studené štarty ,spotreba sa nijak nezmenila. Emisná ,to pánko kukal jak puk. Emisná jak u nového auta.
Aplikoval som tento produkt aj do automatu a radí hladšie a plynulejšie, proste je to cítiť jak na motore ,tak aj na prevodovke. Odporúčam vaše produkty.

Viktor

Dobrý deň,

Po aplikácii Atomia sa znížila hlučnosť motora, pocitovo beží motor hladšie.

Ondrej M.

Mám Š Rapid 136 rv. 1990 najazdených cez 400000 po aplikácii dĺa návodu motor stíchol spotreba oleja sa upravila tlaky vo valcoch sa vyrovnali skrátka nemusím riešiť  go motora ja som spokojný ďakujem .

Ladislav T.

Dobrý deň. Mám KIA Ceed 1,4 benzín. Teraz som bol na druhej servisnej po dvoch rokoch od kúpy nového vozidla. Po kúpe nového auta v marci 2018 som najazdil asi 4000 km a nechal som si vymeniť olej a olejový filter, aj keď to nebolo nutné. ( to ma naučil môj drahý nebohý otec, šofér s povolania). Jazdil som až do prvej servisnej prehliadky po roku. Na tachometri okolo 15 000. V cca polovici druhého roku som nalial do oleja Atomium do 50 tis. km. Najazdil som na ňom asi 5000 km. Teraz v marci som dal vymeniť olej a filter a nalial druhú fľašku Atomia do 50 tis. Mám na novom “Atomiovom” oleji momentálne asi 600km. Vzhľadom na to, že jazdím denne a často krátke vzdialenosti na studenom motore, potrebujem šetriť motor. Viem, že 1,4 D-CVVT nie je trhač asfaltu, ale dnes, po cca 20 000 + najazdených kilometrov môžem prehlásiť, že je to “žihadlo”. Jazdím na Trnavsku a Piešťansku, teda 95% na rovine. Ale jazdím už 35 rokov, a po Škode 100, Škode 130 Rapid, Škode Felícia a donedávna po KIA Ceed 1. generácie a 12 rokov jazdenia na nej, môžem prehlásiť, že jazda na mojom novom “Sídiku” je zážitok. A okrem toho, že mám už veľa skúseností s autami cca tohoto výkonu, môžem potvrdiť, že Atomium funguje. Musí, lebo už len oproti staršej Kia Ceed, ktorú som jazdil 12 rokov s podobným motorom a výkonom, je toto neporovnateľné. Iste, že aj motory rovnakého obsahu doznali vývoja a zlepšenia, ale ako skúsený šofér cítim zmenu. Ten motor si doslova pradie, a ak mu v “rozumných otáčkach” šliapnem na pedál, tak cítim aj zvýšenie preťaženia na 2G (srandujem 🙂) Takže zatiaľ pozitívne hodnotenie, uvidím po pár ďalších tisícoch.

Peter G.

Dobrý deň prajem, Atomium používam do kosačky a krovinorezu, stroje lepšie štartujú a majú tichší chod. Zatiaľ len spokojnosť !!! Znížila sa spotreba benzínu.

Pozdravujem a nech sa Vám darí.

Ivan R.

Zdravim,

Je to pekny vyrobok a neviem co ste od toho cakali, ale ja som cakal znizenie hlucnosti, znizenie dymovosti, zvysenie kompresie, a vymyznutie zacinajuceho hrkotania dielov starsich motorov. Atomium nesklamalo!

Pouzivam v kosacke, motorke, v autach premiovych znaciek a aj takych, ktore sa uz velmi v doprave kvoli veku nevyskytuju. Aktualne planujem pridavat aj do prevodoviek. Po vyskusani odporucam aditivovat produktami Atomium.

ADAMS

Po pouziti 3 davok stupla kompresia vo valcoch o 10 az 20 percent. Technik na STK mi pochvalil motor, ze je ako novy. Atmosfericky motor 1,4l benzin+lpg, 110 tis km. Dobry produkt.

Tibor S.

Áno, chcel som reagovať.

Takže:   G – čkova Astra, r. v. 2000. Po 330 000 km som menil turbo. Bolo mi odporucené. Mal som miernu stratu oleja cca 1 L na 15 000 km.( pri takých km asi relevantné ).Myslelo sa, ze mi prepúšťa olej cez ložíska v turbe. Emisie boli viac menej v norme.
Kedze bola aj predtym robena ,,mensia generalka motora ( gufera ventilov, tesnenie prs, hlavna remenica, tesnenie pod hlavou, novy erg ventil, atd. Po vymene suciastok totozny ubytok oleja.
Atomium som sledoval, este ked sa to nedalo na SK kupit a planoval som pockat kym to pride. Videl som tie RUSKE VIDEA, clanky, atd. Zaujalo ma, ked to pôvodne pouzivali pre armadne vozidla.
Kúpil som si teda: ATOMIUM ACTIVE DIESEL PLUS – balenie 3+1 zdarma. Cez net. Slusne  a promtne jednanie. Na profi urovni. Ochota.
Teraz mam 2. fazu. Badať tichší chod. Ani vtedy mi to nejak ,,neklepalo,, takze to moc neriesim. Hlavne ten olej teraz- menší úbytok. Hlavne som spokojny, ze sa to konečne ,,rozbehlo. Nejak ,,oživilo,, Este mam 2. fazy do konca. TAKZE ODPORUCAM. Verim tomu, ze sa to este zlepší. Po poslednej faze a vymene oleja dam opäť vedieť 😉  Motor by mal vraj este vydrzat nejakych 100, 150 tis. Takze dufam, ze mi este posluži a si veru zaslúži.

Držte sa.

Pali

Atomium som použil 2 dávky,stíšil sa motor, nabehaných mal 230 000 km. Spotrebu som nekontroloval,lebo som auto predal. Zostali mi dve dávky, ktoré použijem do Fabie 3, ktorú som kúpil v januári. Potom sa ozvem.

Rudolf H.

Dobrý večer,
Používam ho a práve včera som použil 2.fázu po výmene oleja.
Určite si objednám opäť.

Igor P.

Odskúšal som prípravok na diesly aj na benzíne. Aplikácia Mercedes ML pri nájazde 350000 km. Reálne funguje,znížila sa hlučnosť motora  a zvýšila sa pružnosť motora. Zo skúsenosti odporúčam  dodržať návod

Dušan H.

SUPER výrobok, v minulosti odskúšaný  Metabond a Metanova (na inom aute). Ale ATOMIUM je u mňa NUMBER ONE = JEDNOTKA!! NEMÁM ŽIADNE VÝHRADY. VEĽKÁ SPOKOJNOSŤ👍😊 Dnes objednané ďaľšie produkty, len mohla byť nejaká zľava, pri objednaní už viac krát a viacej produktov. S pozdravom Váš spriaznenec ATOMIA😊😉

Luky
Zdravím,

Mám Ford C max 1,8 TDCI s vyše 200 000 nabehanými km.
Dal som Atomium HPFP do nafty a obe fázy má už za sebou.
Pri Atomium Active Diesel PLUS dané do motorového oleja som momentálne v 2.fáze.
Musím s úplnou vážnosťou podotknúť,že po najazdení cca.10 000km má motor tichší a kultivovanejší chod.To mi mimochodom povedala aj moja priateľka a to je už čo povedaťsmiley.Medzi časom som bol aj na EK .Pri predposlednej kontrole som mal limitné hodnoty dymivosti ,ale na poslednej EK mi vďaka použitia Atomiumu a vyčistenia egr ventilu namerali polovičné hodnoty.Takže som spokojný a už som doporučil produkty Atomium aj svojim známym a priateľom.Určite si v budúcnosti kúpim aj ďalšie vaše veci.
Prajem pekný deň.

Gabriel K.