Reakcie zákazníkov

Dacia Lodgy

Dobrý deň.Vlastním Dáciu Lodgy 1,5dci 66kw, 137 000 km. Pri 130 000km som vyskúšal Atómium do prevodovky môžem potvrdiť že sa citeľne znížil odpor pri radení aj valivosť auta. Hlavne pri vyšších rýchlostiach (diaľnica) je spotreba nižšia zhruba o 0,2l.

Vyskúšal som aj Atómium do nafty pri 135 000km som nalial prvú polovicu prípravku. Nečakal som, že to nejak zlepší chod motora alebo hlučnosť nakoľko som si myslel, že mám motor v poriadku. Bral som to ako prevenciu. Po prejdení prvých 200km som zaznamenal nižšiu hlučnosť motora a z nižších otáčok (podtočení) sa hlučnosť (drnčanie) takmer vytratila. Príjemne ma to prekvapilo. Doteraz som jazdil na Ceratec v oleji a ten tiež znižuje hlučnosť a odpor motora ale pri ďalšej výmene oleja prejdem na Atómium. Doterajšie skúsenosti ma presvedčili, že je to skutočne účinné. Momentálne mam pocit ako keby som jazdil na benzíne a spotrebu mám priemernú 4,0l real po natankovaní.

Jozef L.

spokojnost

Som maximalne spokojny doporučil by som to každemu

Vojtech B.

Passat

Naozaj sa mi zdá, že mi na passate klesla spotreba a to som už v minulosti skúsil kadejaké aditíva. Jedno balenie si kúpim po každej výmene oleja a budem aj odporúčať.

Branislav K.

Škoda Oktávia

Aditíva ktoré som od vás zakúpil, som zatiaľ použil len do motora.mám Škoda oktávia 1.9 rok v.2007.Po použiti tohto produktu sa motor z tíšil a kapánek išla spotreba dolu,neviem posúdiť o koľko!Jednoducho som spokojní!Prípravok do aut.prevodovky použijem až po výmene oleja,dúfam že moja spokojnosť,bude aspoň taka ako pri Motory!

Karol S.

Na zaklade porovnávacieho testu

Dobrý deň,
Aditíva do oleja používam už nejakú dobu. Aditívum atomium som kúpil po tom ako som videl porovnávací test na www.topspeed.sk

Auto má najazdených 100 tisíc km. Nevidím žiadne negatíva po aplikácii aditíva atomium do motorového oleja. Kompresný tlak vo valcoch som nemeral, ale verím tomu. Auto je živé. Dal som aditívum atomium aj do automatickej prevodovky, ide fakt hladko.

Ivan K.

1,9 DCI 88 kw

Dobrý večer, u Vás zakúpené produkty Diesel plus a prípravok do nafty-názov už neviem, spokojnosť, čakal som, čo to urobí, konkrétne: do motora 1,9 DCI 88 kw som nalial prvú aj druhú dávku, motor má 220000 km, predtým motor na studeno klepal, po druhej dávke motor stíchol, chod motora je kľudný, kultivovaný, lepšie reaguje na studený štart a rozbeh, ľahšie sa „vytáča“ a nerobí žiadny problém, a motor nedymí, čo predtým som si nemohol dovoliť. Chystám sa na tretiu dávku pri výmene oleja.

Prípravok do nádrže(skratka 4 písmen) som použil podľa návodu, tu som nezistil nijaké sluchové výsledky, len spotreba mi klesla o pol litra, tiež spokojnosť, po ujdené 3000 km zakúpim druhú dávku, tiež chcem kúpiť aj prípravok do prevodovky, tam je použitie len jednorazové.

Po pravde nečakal som nejaké zázraky, predtým som dal do motore aditíva, výsledok žiadny, s Vašimi prípravkami som plne spokojný, a určite motoru len prospejú, DOPORUČUJEM !
Prajem pekný vikend.

Ladislav K.

Pozitívne účinky

Dobrý deň
Vaše výrobky som použil v dvoch agregátoch a v obidvoch prípadoch boli účinky pozitívne začo vás chválim.

Ako som spomínal v obidvoch prípadoch použitie vášho produktu pomohlo, agregáty stíchli ich chod bol kultivovanejší, určite má potešilo to že, motoru sa zvýšil výkon a znížila sa spotreba oleja ako aj spotreba paliva.

Takže som spokojný ako som uvádzal, v blízkej budúcnosti uvažujem nad ďalším použitím vášho výrobku a to aditívum do automatickej prevodovky.

S pozdravom
Váš zákazník Peter S.

Peter S.

Prejdených necelých 300 km

Atómium mám naliaty v oleji v aute, mám prejdených necelých 300 km, po 1000 km je treba vymeniť olej, budem objednávať ešte aspoň jedno balenie, asi aj dve ďalšie a ja osobne neviem vyhodnotiť efekt.
Zdá sa tichší chod, ale to je len pocit, nijaké meranie…..

Mária Ž.

Golf 6 1,2 tsi

Dobrý deň,

Atomium používam už niekoľko rokov. Mám golf 6 1,2 tsi rok 2012. Auto má najazdené 290000km jazdí perfektne, kompresia ako u nového auta. Nežerie olej. Ulial som doň 6 fľaštičiek Atomia. Prvé dve asi po 120000km.
Vďaka.

Ján O.

spotreba cca 6,9 na cca 6,4

Dobrý deň.

Skutočnosť korešponduje s opisom dôsledkov použitia atomium. Môžem spokojne odporúčať.
Na ušetrenej spotrebe oproti spotrebe pred použitím atomia sa mi investícia do kúpy vráti cca po 15000km na mojom konkrétnom vozidle (stará priemerná spotreba cca 6,9 nová cca 6,4 l benzínu na 100 km).

Emisie som nemeral, ale kľud motora, hladší chod aj sila sa trocha upravila.

Peter D.

2.0 tdi 125kw

Hneď po prvej aplikácií a ubehnutí pár km sa citeľne znížil hluk motora.
Po druhej aplikácií je poznať plynulejší chod motora.
Aplikoval som to na motore 2.0 tdi 125kw pri nájazde okrúhlych 300 000 km
Zatiaľ som spokojný.

Už to aplikoval aj brat na motore 3.0D 135kw pri nájazde 270 000km a tiež je spokojný.

Martin N.

Som spokojný s tým produktom odporúčam.

Ladimír Ch.

96kw TDI od Škody

Dobrý predsviatočný večer, samozrejme budem rad reagoval na vas produkt. K prípravku atomium diesel som sa dostal uz dávnejšie, spočiatku som bol skeptický priznávam. No pri množstve najazdených km cca 500000 som ozaj nemal co stratiť. Rozhodol som sa dopriať môjmu 96kw TDI od Škody nejakú „medicinku“ študoval som vznik Atomium skoro od začiatku a poviem pravdu, presvedčilo ma až množstvo vedeckých prac zameraných na tento produkt. Po druhej „kure“ môžem povedať ze neľutujem. Niektoré sľuby sa sice nenaplnili,ale to som pri veku vozidla a pocte km ani nečakal, narážam teraz na zníženie spotreby. Na druhej strane môžem povedať, že motor po ,“kure“ začal ist tak nejak ľahšie, kultivovanejšie. 20.12 2018 som absolvoval stk a ek a aj technik uznal, ze na stav km ma motor veľmi dobré výsledky. Nechcem stavať Atomium do pozície super-produktu ktorý všetko napravil, v mojom prípade to môže byt zmes výbornej nafty od OMV, výborného oleja od shell, prípravku atomium ako aj množstva najazdených km/rok. S čistým svedomím však môžem povedať, ze som ozaj zaznamenal posun k lepšiemu po aplikácii Atomium Diesel.

Neviem ako by sa atomium prejavilo v aute s menej km možno by ste ani nepoznali rozdiel no z pribúdajúcimi km ho môžem každému len odporúčať!!! Je pravda ze kúpna cena je vyššia ale podla môjho názoru sa tato investícia vyplatí. Sa svojim názorom si plne stojím všetko co som písal je z vlastnej skúsenosti.

Prijemne prežitie sviatkov a v novom roku vela spokojných klientov.

Vladimír P.

Škodu Fabia 1.2 htp 47kw

Dobrý deň,som veľmi milo prekvapený. Už po použití 1.fľaštičky sa úplne stabilizoval chod motora.Predtým mi na voľnobehu kolísali otáčky,teraz nič!!!
Mám Škodu Fabia 1.2 htp 47kw rok 2007,najazdených 125 000km,rozvody zatiaľ pôvodné!
Po výmene oleja a použití 2.fľaštičky stabilný chod motora,hlavne studené štarty boli problém,teraz bez problémov!
…a nie som za to platený,aby som tu chválil Atomium,mám vlastnú skúsenosť,že fakt pomáha…v servise chceli hneď meniť rozvody,ale
to zatiaľ nie je potrebné…Ja osobne odporúčam kombinovať Atomium s aditívom do benzínu VIF…

f.v.

Atomium som v minulosti použil do motora felicie 1.6 aj do prevodovky. auto funguje výborne. Predminulú zimu boli krátkodobo silné mrazy a v motore zamrzol odlučovač oleja. Vďaka atomiu sa však motor nezadrel. Na vačkovom hriadeli bolo síce vidieť, že motor istý čas bežal bez oleja, ale nenastali žiadne škody, takže vďaka za atomium.

Ján B.

Zatiaľ všetko co som kúpil vždy to bolo cítiť. Zatiaľ som zobral prípravky motor a prevodovka spokojnosť..

Michal H.

Octavia 2 diesel 2tdi

Zdravím
Z atomium som veľmi spokojný.Mám octaviu 2 diesel 2tdi najazdené 375 000km z Dpf filtrom mal so problém z prenikaniu nafty do motorového oleja ktorá ostávala na stenách valcov pri regenerácii Dpf filtra.Po druhej aplikácie atomia do motorového oleja sa znížilo prenikanie nafty do oleja cca o 60%.V pridávani atomia budem určite pokračovať.
s pozdravom .

Martin J.

Zdravím Vás, je to už dlhšia doba, ale na dvoch motoroch,čo som Atomium aplikoval, som ja aj zákazníci veľmi spokojný,1x 132000 km, 1x 248000 km

Katarína K.

Som spokojný, motor šiel tichšie a teraz do Toyoty kúpim opäť ak mi dáte dobru cenu. 🙂 🙂

Peter J.

Som spokojný ma to aj môj syn a stále to používame pri výmenách oleja. Motor určite trocha stíchol a skludnil sa. Mam v plane ešte vyskušať atomium na vstrekovacie čerpadla.

Miroslav Ž.

Dieselový motor

Atomium používam pre dve svoje autá s dieselovým motorom. Aj napriek tomu, že na jeho reklamované účinky by som musel rozobrať motor a pozrieť sa do valcov Atomium dávam do oboch áut už tretiu výmenu oleja.

Motory totiž chodia kultivovanejšie, sú tichšie, netrasú sa tak, ľahšie štartujú a zdá sa, že Atómium maj vplyv aj na zníženie spotreby cca o 0,3 – 0,5 l/100 km v lete aj v zime.
Ako nedôverčivý človek voči reklamám, ho s kľudným svedomím propagujem svojim známym.

Igor. D.

Dobrý deň,

Atomium sme prvý krát použili ešte pri minulom aute a išlo ako po masle. Teraz mame nove a používame ho odznovu. Odporúčame ho aj všetkým známym.
Funguje skvelo
Prajem pekný deň

Júlia H.

Po použití je auto tichšie a to hlavne pri vyšších otáčkach. To sú veci ktoré som si všimol.

Marcel H.

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi a Opel Mokka

Dobrý deň, objednával som s obavou, ale oplatilo sa, motor pracoval tichšie aj vibrácie boli menšie a spotreba pomaly klesla cca o 1l ( auto Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi, najazdených 180 000km). Po dobrej skúsenosti som objednal aj pre Fiat panda 1,0 benzín (najazdených 70 000km) a s podobným efektom hlavne motor pracoval tichšie. Super produkty, bál som sa toho ale neľutujem. Teraz mám nové auto (Opel Mokka X benzín) tam ešte počkám ale časom určite kúpim. 🙂
ďakujem

Martin S.

VW Caravelle 2,5 TDi 400 000 km

S produktom som spokojný, dával som si ho do dieselového motora. Znížilo sa dymenie auta a auto je živšie a tichšie čo som postrehol hlavne jazdou do kopca. Určite odporúčam každému aj do staršieho auta.

Pavol z Handlovej

Maximálna spokojnosť s produktom atomium. Presne splnil to čo uvádzate. Auto ožilo prestalo dymiť, lepšie kompresné tlaky, lepší chod motora. Spokojnosť s produktami.

Filip P.

Kompresný pomer

Neoverené a nevyskúšané produkty sa snažím nekupovať.
Nakoľko som opakovane spomínaný produkt zakúpil to znamená, že nemám k nemu žiadne výhrady a po vyskúšaní produktu som nenašiel skryté nedostatky. Nevidím dôvod v budúcnosti produkt nevyužívať. Pred použitím motor typ 781/135 viac ako 50tis. km, kompresný pomer 8,8:1 disponoval tlakmi vo valcoch od 1,1 do 1,25 MPa. Po použití tretej dávky produktu Atomium sa tlak vo valcoch vyrovnal na 1,55 MPa.

Druhý motor po GO valcov a zábehu s tlakom 1,7 MPa kompresný pomer 10.5:1 po pridaní Atomia do 50 tis km sa zvýšil tlak na 2,05 MPa.

Nie je čo riešiť.

Ladislav D.

Ja som bol s Vašim tovarom – atomium – spokojný, určite sa zlepšil chod motora, bol tichší a aj výkonnejší,doporučujem hlavne pre staršie autá,ktoré majú via ako 100 tisíc km. Všetko dobré.

Ján O.