spotreba cca 6,9 na cca 6,4

Dobrý deň. Skutočnosť korešponduje s opisom dôsledkov použitia atomium. Môžem spokojne odporúčať. Na ušetrenej spotrebe oproti spotrebe pred použitím atomia sa mi investícia do kúpy vráti cca po 15000km na mojom konkrétnom vozidle (stará priemerná spotreba cca 6,9 nová cca 6,4 l benzínu na 100 km). Emisie som nemeral, ale kľud motora, hladší chod aj … Čítať viac

Golf 6 1,2 tsi

Dobrý deň, Atomium používam už niekoľko rokov. Mám golf 6 1,2 tsi rok 2012. Auto má najazdené 290000km jazdí perfektne, kompresia ako u nového auta. Nežerie olej. Ulial som doň 6 fľaštičiek Atomia. Prvé dve asi po 120000km. Vďaka. Ján O.

Prejdených necelých 300 km

Neviem odpovedať, atómium mám naliaty v oleji v aute, mám prejdených necelých 300 km, po 1000 km je treba vymeniť olej, budem objednávať ešte aspoň jedno balenie, asi aj dve ďalšie a ja osobne neviem vyhodnotiť efekt. Zdá sa tichší chod, ale to je len pocit, nijaké meranie…..

Pozitívne účinky

Vaše výrobky som použil v dvoch agregátoch a v obidvoch prípadoch boli účinky pozitívne začo vás chválim.

Škoda Oktávia

Aditíva ktoré som od vás zakúpil, som zatiaľ použil len do motora.mám Škoda oktávia 1.9 rok v.2007.Po použiti tohto produktu sa motor z tíšil a kapánek išla spotreba dolu,neviem posúdiť o koľko!Jednoducho som spokojní!Prípravok do aut.prevodovky použijem až po výmene oleja,dúfam že moja spokojnosť,bude aspoň taka ako pri Motory! Karol S.

Passat

Naozaj sa mi zdá, že mi na passate klesla spotreba a to som už v minulosti skúsil kadejaké aditíva. Jedno balenie si kúpim po každej výmene oleja a budem aj odporúčať. Branislav K.

spokojnost

Som maximalne spokojny doporučil by som to každemu Vojtech B.

Dacia Lodgy

Dobrý deň.Vlastním Dáciu Lodgy 1,5dci 66kw, 137 000 km. Pri 130 000km som vyskúšal Atómium do prevodovky môžem potvrdiť že sa citeľne znížil odpor pri radení aj valivosť auta. Hlavne pri vyšších rýchlostiach (diaľnica) je spotreba nižšia zhruba o 0,2l.